Клуб маси/Coffee tables

Клуб масите се едни од најкористените парчиња мебел, па токму затоа врвниот квалитет и дизајн се неопходни карактеристики на секоја клуб маса. Сите клуб маси се од наше сопствено производство, може избор на бои, материјали и димензии.
Доколку сакате да ги видите цените на производите мора да сте најавени во е-продавницата. 

Доколку сеуште немате корисничка сметка може да да се регистрирате на следниот линк

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Сет Клуб маси Куга 1 и Куга 4
Уникатна понуда на сет од 2 клуб маси составен од моделите Куга 1 и Куга 4.  Идеална..
12.000 MKD
без ДДВ: 10.169 MKD
Клуб маса „Елегант“
Аглестите ногари и декоративни парчиња ја прават клуб масата „Елегант“ да биде центар во  секо..
13.600 MKD
без ДДВ: 11.525 MKD
Клуб маса „Бренда“
Клуб масата Бренда се карактеризира со високи ногари од бука и медијапански корпус.  Покрај ес..
15.600 MKD
без ДДВ: 13.220 MKD
Клуб маса ,,БОХ 2"
Клуб масата „Бокс 2“ се карактеризира со висока функционалност и опции за проширување на масата ..
9.900 MKD
без ДДВ: 8.390 MKD
Клуб маса ,,2 НИВОА"
Клуб маса 2 Нивоа се карактеризира со едноставен елегантен дизајн кој совршено се вклопува во с..
11.700 MKD
без ДДВ: 9.915 MKD
Клуб маса ,,БОС1"
Клуб масата „Бос 1“ се карактеризира со практичен дизајн со акцент на употребливоста на масата...
11.700 MKD
без ДДВ: 9.915 MKD
Chavle Furniture Chairs and Tables - Столичара Чавле © 2019. UKION SHOPS