Сет Клуб маси Куга 1 и Куга 4
  • Сет Клуб маси Куга 1 и Куга 4
  • Сет Клуб маси Куга 1 и Куга 4

Сет Клуб маси Куга 1 и Куга 4

  • Шифра на производ: Сет „Куга 1+4“
  • Достапност (кол. на залиха): На залиха
  • Количина:
12.000 MKD без ДДВ: 10.169 MKD

Уникатна понуда на сет од 2 клуб маси составен од моделите Куга 1 и Куга 4. 
Идеална комбинација на масички со минимилистички дизајн и висока практичност. 
Изработени од медијапанска плотна во бела боја мат и токарени ногари од парено дрво бука со натур лак. 

Димензии на клуб маса Куга 1 Д: 1200мм Х Ш: 700 Х 450мм  
Димензии на клуб маса Куга 4 Д: 7000мм Х Ш: 700 Х 420мм 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Chavle Furniture Chairs and Tables - Столичара Чавле © 2019. UKION SHOPS