Стол „ГЛОРИЈА“

Стол „ГЛОРИЈА“

  • Шифра на производ: Стол „Глорија“
  • Достапност (кол. на залиха): На залиха
  • Количина:
4.200 MKD без ДДВ: 3.560 MKD

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Chavle Furniture Chairs and Tables - Столичара Чавле © 2019. UKION SHOPS