Трпезариски маси/Dining tables

Разубавете го Вашиот дом со трпезариска маса со беспрекорен квалитет и уникатен дизајн. Сите маси се од наше сопствено производство. Доколку сакате да ги видите цените на производите мора да сте најавени во е-продавницата. 
Доколку сеуште немате корисничка сметка може да да се регистрирате на следниот линк

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Трпезариска маса „Елиф“
Округла трпезариска маса, стакло плотна со ногари од орев. Модерен и луксузен изглед.  Уникате..
38.610 MKD
без ДДВ: 32.720 MKD
Трпезариска маса  „Сицилија“
Трпезариска маса „Сицилија“ со сигурност ќе го земе централното место во сечија трпезарија. Ногарите..
23.910 MKD
без ДДВ: 20.263 MKD
Трпезариска маса  „Торино“
Трпезариска маса „ТОРИНО“ е изработена од плотна во медијапан и ногари од парена бука.  Модерн..
24.920 MKD
без ДДВ: 21.119 MKD
Трпезариска маса  „Глорија“
Трпезариска маса „Глорија“ е изработена од дрвени ногари од парена бука и плотна од медијапан. Закос..
24.820 MKD
без ДДВ: 21.034 MKD
Трпезариска маса  „Чипи“
Како нов модел од 2018 година, трпезариска маса Чипи се одликува со практичен дизајн изразен преку м..
20.519 MKD
без ДДВ: 17.389 MKD
Tрпезариска маса „Аталија“
Трпезариската маса Аталија плени на прв поглед. Токарените ногари од масивно дрво, заоблените линии ..
28.980 MKD
без ДДВ: 24.559 MKD
Трпезариска маса  „Куга-3"
Едноставност и практичност се главните каректеристики на трпезариската маса „Куга 3“.  Изработ..
24.300 MKD
без ДДВ: 20.593 MKD
Трпезариска маса  „Винчи"
Моделот „Винчи“ дизајниран во 2018 година се каректиризира со модерен изглед изразен преку дрвените ..
26.880 MKD
без ДДВ: 22.780 MKD
Tрпезариска маса „Марсис“
Трпезариска маса „Марсис“ се карактеризира со уникатен модерен стил изразен преку дрвените ногари и ..
25.250 MKD
без ДДВ: 21.398 MKD
Трпезариска маса „Елегант“
Трпезариска маса „Елегант“ се карактеризира со закосени агли и страни на плотната и ногарите. Со за..
25.500 MKD
без ДДВ: 21.610 MKD
Трпезариска маса  „Армада"
Уникатноста на трпезариската маса Армада произлегува од декоративните дрвени елементи под плотната ..
24.700 MKD
без ДДВ: 20.932 MKD
Tрпезариска маса „Хептагон“
Уникатно дизајнираното постолје и столб на трпезариската маса „Хептагон“ е главна каратеристика на ..
23.400 MKD
без ДДВ: 19.831 MKD
Трпезариска маса  „Инфинити"
Едноставност и практичност се главните особини на трпезариската маса „Инфинити“.  Изработена о..
22.500 MKD
без ДДВ: 19.068 MKD
Трпезариска маса  „Делта“
Дизајн во минимилистички стил се главни каректеристики на трпезариската маса „Делта“. Едноставниот ..
23.400 MKD
без ДДВ: 19.831 MKD
Chavle Furniture Chairs and Tables - Столичара Чавле © 2019. UKION SHOPS