Трпезариска маса „Елиф“
  • Трпезариска маса „Елиф“
  • Трпезариска маса „Елиф“
  • Трпезариска маса „Елиф“

Трпезариска маса „Елиф“

  • Шифра на производ: ТМ „ЕЛИФ“
  • Достапност (кол. на залиха): На залиха
  • Количина:
38.610 MKD без ДДВ: 32.720 MKD

Округла трпезариска маса, стакло плотна со ногари од орев. Модерен и луксузен изглед. 
Уникатен изглед кој воодушевува со округлите ногари и луксузни линии. 

Димензија: Ф-1200 и висина 750мм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Chavle Furniture Chairs and Tables - Столичара Чавле © 2019. UKION SHOPS